KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / ne 26.02 2017 / Začátek: 15:00

2:6

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Menger

Vyhrané sady: 9:21 / Vyhrané míčky: 237:301

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Vendula Tenglová
Markéta Ševčíková
  • 12
  • 8
  • 10
  • 3
  • 0
  • 10
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lenka Radnicová
Renata Štrbíková
  • 8
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Olga Procházková
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 3
  • 8
  • 6
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Lenka Radnicová
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Vendula Tenglová
Lenka Harabaszová
  • 6
  • 13
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Olga Procházková
Renata Štrbíková
  • 6
  • 2
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Lenka Radnicová
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 7
  • 7
  • 8
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Olga Procházková
Markéta Ševčíková
  • 4
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Vendula Tenglová
Renata Štrbíková
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:1

Stav utkání po zápase: 2:7

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín A

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 15.10.2016 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 14 80:22 40
2. TT Moravský Krumlov 14 79:35 39
3. MSK Gumotex Břeclav 14 75:28 37
4. CDU SPORT - ST Ostrava 13 59:50 27
5. SK Dobré 14 59:62 26
6. SVS Hradec Králové 14 46:71 24
7. SKST Mart Hodonín B 14 48:71 23
8. TJ Sokol Nusle Praha 13 42:66 22
9. SKST Vlašim 13 31:72 18
10. KST BOKA Hluk 13 33:75 16