KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / ne 13.11 2016 / Začátek: 10:00

3:6

Vrchní rozhodčí: Stanislav Bouček

Vyhrané sady: 13:18 / Vyhrané míčky: 287:302

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tereza Štrofová
Anežka Ilčíková
  • 3
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Karolína Mynářová
Veronika Kmeťová
  • 14
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 12
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Olesia Stakhova
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 6
  • 13
  • 7
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Karolína Mynářová
Anežka Ilčíková
  • 10
  • 11
  • 8
  • 11
  • 9
  • 12
  • 5
  • 11
  • 3
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Tereza Štrofová
Solomiya Brateyko
  • 1
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Olesia Stakhova
Veronika Kmeťová
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Karolína Mynářová
Solomiya Brateyko
  • 6
  • 10
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Olesia Stakhova
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Tereza Štrofová
Veronika Kmeťová
  • 9
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

Číslo zápasu: 10

Olesia Stakhova Karolína Mynářová
Solomiya Brateyko Anežka Ilčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín B

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 12.03.2017 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 8 44:12 22
2. TT Moravský Krumlov 7 41:19 20
3. MSK Gumotex Břeclav 7 35:18 18
4. CDU SPORT - ST Ostrava 7 32:24 15
5. SKST Mart Hodonín B 8 31:38 14
6. TJ Sokol Nusle Praha 7 29:33 14
7. SVS Hradec Králové 7 23:36 12
8. SK Dobré 7 26:36 11
9. SKST Vlašim 7 17:38 10
10. KST BOKA Hluk 7 17:41 8