KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / ne 12.03 2017 / Začátek: 10:00

6:1

Rozhodčí: Václav Šural

Vyhrané sady: 22:8 / Vyhrané míčky: 316:253

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anežka Ilčíková
Tereza Kozáková
  • 11
  • 16
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 14
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Solomiya Brateyko
Anna Klempererová
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 7
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Veronika Kmeťová
Olesia Stakhova
  • 7
  • 14
  • 8
  • 9
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Solomiya Brateyko
Tereza Kozáková
  • 14
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 10
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Anežka Ilčíková
Olesia Stakhova
  • 13
  • 11
  • 6
  • 7
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Veronika Kmeťová
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Solomiya Brateyko
Olesia Stakhova
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 8
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Veronika Kmeťová
Tereza Kozáková
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 5
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Anežka Ilčíková
Anna Klempererová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 13.11.2016 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 17 98:25 49
2. TT Moravský Krumlov 16 90:41 44
3. MSK Gumotex Břeclav 16 86:35 42
4. CDU SPORT - ST Ostrava 16 73:58 34
5. SKST Mart Hodonín B 17 66:77 32
6. SK Dobré 16 66:74 28
7. SVS Hradec Králové 16 47:83 26
8. TJ Sokol Nusle Praha 16 46:84 25
9. KST BOKA Hluk 16 46:84 23
10. SKST Vlašim 16 33:90 21