KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 25. kolo / pá 14.04 2017 / Začátek: 10:00

4:1

Rozhodčí: Jan Tomanec

Vyhrané sady: 12:5 / Vyhrané míčky: 174:144

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Karel Brát
Vlastimil Buben
  • 4
  • 9
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Jakub Crha
Tomáš Hort
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 10
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Michal Lebeda
Vojtěch Koubek
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Jakub Crha
Vlastimil Buben
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 3
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Karel Brát
Vojtěch Koubek
  • 13
  • 4
  • 12
  • 12
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Michal Lebeda
Tomáš Hort
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 14.04.2017 / 13:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 20.01.2017 / 18:45 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 07.10.2016 / 18:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 22 83:25 81
2. SF SKK EL Niňo Praha 22 82:23 79
3. SK TTC Františkovy Lázně 22 71:33 70
4. TJ Ostrava KST 22 69:46 64
5. DTJ Hradec Králové 22 69:46 61
6. SKST Charvát Baník Havířov 22 51:57 53
7. SF SK Kotlářka EN Praha 22 48:56 51
8. SKST DencoHappel Liberec 22 42:68 42
9. TTC Elizza Praha 25 47:80 46
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 25 54:79 46
11. KT Praha 25 43:84 42
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 25 31:93 32