KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 26. kolo / pá 14.04 2017 / Začátek: 13:00

0:4

Rozhodčí: Jan Tomanec

Vyhrané sady: 2:12 / Vyhrané míčky: 108:149

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Vlastimil Buben
Jakub Crha
  • 10
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Vojtěch Koubek
Michal Lebeda
  • 5
  • 3
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Tomáš Hort
Karel Brát
  • 11
  • 5
  • 10
  • 11
  • 9
  • 8
  • 11
  • 12
  • 5
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Vojtěch Koubek
Jakub Crha
  • 9
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Vlastimil Buben
Karel Brát
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Tomáš Hort
Michal Lebeda
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 14.04.2017 / 10:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 20.01.2017 / 18:45 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 07.10.2016 / 18:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 22 83:25 81
2. SF SKK EL Niňo Praha 22 82:23 79
3. SK TTC Františkovy Lázně 22 71:33 70
4. TJ Ostrava KST 22 69:46 64
5. DTJ Hradec Králové 22 69:46 61
6. SKST Charvát Baník Havířov 22 51:57 53
7. SF SK Kotlářka EN Praha 22 48:56 51
8. SKST DencoHappel Liberec 22 42:68 42
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 26 58:79 50
10. TTC Elizza Praha 26 49:84 47
11. KT Praha 26 47:86 46
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 26 31:97 33