KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / so 12.10 2019 / Začátek: 10:00

1:6

Vrchní rozhodčí: Josef Záviška / Asistent rozhodčího: Jaromír Polák , Michal Makovický

Vyhrané sady: 6:20 / Vyhrané míčky: 195:274

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Eliška Šedová
Monika Vybíralová
  • 12
  • 11
  • 5
  • 6
  • 4
  • 10
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Yaroslava Prykhodko
Ema Labošová
  • 7
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Monika Uriková
Jana Vašendová
  • 6
  • 11
  • 2
  • 5
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Yaroslava Prykhodko
Monika Vybíralová
  • 11
  • 12
  • 7
  • 11
  • 11
  • 13
  • 10
  • 11
  • 8
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Eliška Šedová
Jana Vašendová
  • 5
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Monika Uriková
Ema Labošová
  • 9
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Yaroslava Prykhodko
Jana Vašendová
  • 8
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Monika Uriková
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Eliška Šedová
Ema Labošová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

MK Řeznovice

Extraliga žen / 30.11.2019 / 13:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 8 47:14 23
2. SKST Stavoimpex Hodonín 7 39:13 19
3. SKST Baník Havířov 8 37:26 19
4. SK Dobré 7 36:21 17
5. CDU SPORT - ST OSTRAVA 7 31:23 15
6. TT Moravský Krumlov 7 30:30 14
7. SVS Hradec Králové 7 22:32 12
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 7 13:39 9
9. TJ Ostrava KST 7 19:37 9
10. MK Řeznovice 7 3:42 7