KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 12. kolo / so 30.11 2019 / Začátek: 13:00

6:3

Rozhodčí: Jiří Olbricht / Asistent rozhodčího: Tomáš Křenek , Jan Mazur

Vyhrané sady: 20:15 / Vyhrané míčky: 319:326

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Katsiaruna Vakhliayeva
Olga Kim
  • 3
  • 11
  • 10
  • 8
  • 0
  • 11
  • 7
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Jana Vašendová
Niamh Štricová
  • 4
  • 11
  • 11
  • 14
  • 11
  • 11
  • 4
  • 9
  • 16
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Monika Vybíralová
Olga Shishmareva
  • 6
  • 11
  • 4
  • 11
  • 14
  • 11
  • 7
  • 11
  • 9
  • 12

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Jana Vašendová
Olga Kim
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Katsiaruna Vakhliayeva
Olga Shishmareva
  • 9
  • 3
  • 11
  • 3
  • 0
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Monika Vybíralová
Niamh Štricová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Jana Vašendová
Olga Shishmareva
  • 11
  • 11
  • 8
  • 12
  • 0
  • 9
  • 6
  • 11
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Monika Vybíralová
Olga Kim
  • 3
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Katsiaruna Vakhliayeva
Niamh Štricová
  • 8
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 10
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

MK Řeznovice

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.10.2019 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 11 65:20 32
2. SKST Stavoimpex Hodonín 10 57:17 28
3. SK Dobré 11 57:33 27
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 11 52:36 24
5. SKST Baník Havířov 11 45:42 24
6. TT Moravský Krumlov 11 50:46 23
7. SVS Hradec Králové 11 34:55 17
8. TJ Ostrava KST 11 32:57 16
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 10 23:53 14
10. MK Řeznovice 11 10:66 11