KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 3. kolo / pá 13.09 2019 / Začátek: 18:00

2:6

Rozhodčí: Tomáš Kindl , Milan Jašek / Asistent rozhodčího: Tomáš Křenek

Vyhrané sady: 7:16 / Vyhrané míčky: 184:219

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Karin Grofová
  • 8
  • 6
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Jana Vašendová
Dana Čechová
  • 8
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Ema Labošová
Tereza Pytlíková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 4
  • 5
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Jana Vašendová
Karin Grofová
  • 4
  • 1
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Tereza Pytlíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Ema Labošová
Dana Čechová
  • 5
  • 11
  • 3
  • 9
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Jana Vašendová
Tereza Pytlíková
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Ema Labošová
Karin Grofová
  • 7
  • 11
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Dana Čechová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 21.02.2020 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Stavoimpex Hodonín 3 18:3 9
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 3 18:3 9
3. SKST Baník Havířov 3 17:9 8
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 3 12:11 6
5. SVS Hradec Králové 2 11:8 5
6. TT Moravský Krumlov 3 11:13 5
7. SKST Stavoimpex Hodonín B 3 9:15 5
8. SK Dobré 2 7:11 3
9. TJ Ostrava KST 3 5:18 3
10. MK Řeznovice 3 1:18 3