KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / pá 21.02 2020 / Začátek: 18:00

6:3

Asistent rozhodčího: Martina Koberová , Jaroslav Hýbner , František Mikulecký

Vyhrané sady: 18:6 / Vyhrané míčky: 255:197

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Karin Grofová
Ema Labošová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 2
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Dana Čechová
Barbora Březinová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Tereza Pytlíková
Jana Vašendová
  • 12
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Dana Čechová
Ema Labošová
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 10
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Karin Grofová
Jana Vašendová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Tereza Pytlíková
Barbora Březinová
  • 17
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 15
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Dana Čechová
Jana Vašendová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Tereza Pytlíková
Ema Labošová
  • 9
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Karin Grofová
Barbora Březinová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.09.2019 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 15 89:27 44
2. SKST Stavoimpex Hodonín 15 87:21 43
3. SK Dobré 15 80:43 38
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 16 72:56 34
5. TT Moravský Krumlov 16 72:69 34
6. SKST Baník Havířov 15 58:61 30
7. SVS Hradec Králové 15 50:72 25
8. TJ Ostrava KST 16 45:84 23
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 15 36:78 21
10. MK Řeznovice 16 18:96 16