KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 6. kolo / so 21.09 2019 / Začátek: 11:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Josef Sedloň / Rozhodčí: Jan Tomanec / Asistent rozhodčího: Monika Rozínková

Vyhrané sady: 22:6 / Vyhrané míčky: 298:188

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dagmar Ilievová
Aneta Bošinová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Zdena Blašková
Sandra Šafaříková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Aneta Širučková
Yaroslava Prykhodko
  • 11
  • 9
  • 15
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 13
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Zdena Blašková
Aneta Bošinová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 3
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Dagmar Ilievová
Yaroslava Prykhodko
  • 9
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9
  • 11
  • 5
  • 4
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Aneta Širučková
Sandra Šafaříková
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 3
  • 3
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Zdena Blašková
Yaroslava Prykhodko
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 3
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Aneta Širučková
Aneta Bošinová
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0
  • 0

2:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Dagmar Ilievová
Sandra Šafaříková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MK Řeznovice

SK Dobré

Extraliga žen / 06.03.2020 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 6 36:9 18
2. SKST Stavoimpex Hodonín 6 33:12 16
3. SKST Baník Havířov 6 30:19 15
4. SK Dobré 5 25:15 12
5. CDU SPORT - ST OSTRAVA 5 20:18 10
6. SVS Hradec Králové 5 21:20 10
7. TT Moravský Krumlov 5 19:21 9
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 6 12:33 8
9. TJ Ostrava KST 5 9:30 5
10. MK Řeznovice 5 2:30 5