KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 20. kolo / pá 06.03 2020 / Začátek: 18:00

1:6

Vrchní rozhodčí: Jiří Dospíšil / Asistent rozhodčího: Michal Makovický , Martin Fučík

Vyhrané sady: 6:21 / Vyhrané míčky: 154:275

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Barbora Lustigová
Daniela Vítovcová
  • 5
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Eliška Šedová
Helena Sommerová
  • 5
  • 12
  • 8
  • 11
  • 6
  • 11
  • 10
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Pavla Slaná
Dagmar Ilievová
  • 3
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Eliška Šedová
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 2
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Barbora Lustigová
Dagmar Ilievová
  • 3
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Pavla Slaná
Helena Sommerová
  • 1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Eliška Šedová
Dagmar Ilievová
  • 7
  • 11
  • 6
  • 4
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Pavla Slaná
Daniela Vítovcová
  • 1
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Barbora Lustigová
Helena Sommerová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Dobré

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.09.2019 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Stavoimpex Hodonín 18 105:26 52
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 18 104:36 51
3. SK Dobré 18 93:54 45
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 18 81:62 38
5. TT Moravský Krumlov 18 80:81 36
6. SKST Baník Havířov 18 68:76 35
7. SVS Hradec Králové 18 68:78 34
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 18 44:93 26
9. TJ Ostrava KST 18 48:96 25
10. MK Řeznovice 18 19:108 18