KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / so 07.12 2019 / Začátek: 18:30

1:6

Vrchní rozhodčí: Josef Záviška / Asistent rozhodčího: Jaromír Polák , Michal Makovický

Vyhrané sady: 3:20 / Vyhrané míčky: 169:241

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Olga Kim
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Valeriia Emelianova
Klára Hrabicová
  • 3
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Sandra Šafaříková
Gabriela Štěpánová
  • 6
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Valeriia Emelianova
Kristýna Štefcová
  • 7
  • 10
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Olga Kim
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 6
  • 11
  • 7
  • 11
  • 4
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Sandra Šafaříková
Klára Hrabicová
  • 6
  • 9
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Valeriia Emelianova
Gabriela Štěpánová
  • 6
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Sandra Šafaříková
Kristýna Štefcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Olga Kim
Klára Hrabicová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Baník Havířov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 01.09.2019 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 12 71:23 35
2. SKST Stavoimpex Hodonín 11 63:17 31
3. SK Dobré 12 63:36 30
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 12 58:36 27
5. SKST Baník Havířov 12 51:43 27
6. TT Moravský Krumlov 12 53:52 24
7. SVS Hradec Králové 12 37:61 18
8. TJ Ostrava KST 12 32:63 17
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 11 23:59 15
10. MK Řeznovice 12 11:72 12