KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / ne 01.09 2019 / Začátek: 10:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Vladimír Lesník / Asistent rozhodčího: Vlasta Svobodová , Karel Štrbík

Vyhrané sady: 18:6 / Vyhrané míčky: 256:198

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Klára Hrabicová
Yaroslava Prykhodko
  • 11
  • 7
  • 13
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kristýna Štefcová
Monika Uriková
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 7
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Gabriela Štěpánová
Eliška Šedová
  • 4
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 5
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Kristýna Štefcová
Yaroslava Prykhodko
  • 14
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 12
  • 7
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Klára Hrabicová
Eliška Šedová
  • 10
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 12
  • 5
  • 11
  • 6
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Gabriela Štěpánová
Monika Uriková
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 12
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Kristýna Štefcová
Eliška Šedová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Gabriela Štěpánová
Yaroslava Prykhodko
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Klára Hrabicová
Monika Uriková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MK Řeznovice

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 07.12.2019 / 18:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Stavoimpex Hodonín 1 6:0 3
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1 6:1 3
3. CDU SPORT - ST OSTRAVA 1 6:0 3
4. SKST Baník Havířov 1 6:0 3
5. SK Dobré 1 5:5 2
6. SVS Hradec Králové 1 5:5 2
7. TT Moravský Krumlov 1 1:6 1
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 1 0:6 1
9. TJ Ostrava KST 1 0:6 1
10. MK Řeznovice 1 0:6 1