KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / ne 17.10 2021 / Začátek: 10:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Roman Klecker / Asistent rozhodčího: Vladimír Brhel , František Mikulecký

Vyhrané sady: 20:3 / Vyhrané míčky: 243:156

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Natalia Partyka
Ema Labošová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Qian Yang
Tamara Tomanová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Markéta Ševčíková
Lenka Glücková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Qian Yang
Ema Labošová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Natalia Partyka
Lenka Glücková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Markéta Ševčíková
Tamara Tomanová
  • 6
  • 9
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 9
  • 5
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Qian Yang
Lenka Glücková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Markéta Ševčíková
Ema Labošová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Natalia Partyka
Tamara Tomanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 15.01.2022 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 5 30:2 15
2. SKST Charvát Havířov 5 30:13 15
3. TT Moravský Krumlov A 5 29:9 14
4. SKST PLUS Hodonín B 6 29:18 14
5. SK Dobré A 6 31:22 13
6. SVS Hradec Králové A 6 30:22 13
7. MSK Břeclav A 6 21:29 10
8. SKST Vlašim A 5 22:19 10
9. MH stolní tenis Ostrava 5 17:23 9
10. SF SKK El Niňo Praha 5 13:26 9
11. TJ Ostrava KST 5 16:24 7
12. SKST PLUS Hodonín C 6 3:36 6
13. SKP Sever Ústí nad Labem 5 2:30 5