KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 17.02.2024 / 10:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 17.02.2024 / 14:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 18.02.2024 / 14:00

KONEC

MK Řeznovice

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.02.2024 / 16:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 23.02.2024 / 17:00

6:2
KONEC

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 17:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 25.02.2024 / 10:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2024 / 16:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové PROFIRISK

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 02.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.03.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.03.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 06.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.03.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 08.03.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0

SKP Sever Ústí nad Labem

Oddíl: Sportovní klub policie Sever Ú

Soutěž: Extraliga žen

Sezóna: 2021

P hráč Nar. ODDÍL ÚSP. skóre SÉRIE VÝHER. SETY+ SETY- ÚSP1+ ÚSP2+ ÚSP1- ÚSP2-
1. Martina Nováková 2002 SKP Sever Ústí nad Labem 11.11% 4:32 2 31 101 50% 100% 0% 0%
2. Karolína Vysocká 1998 SKP Sever Ústí nad Labem 27.5% 11:29 4 45 100 69.23% 100% 6.45% 8.33%
3. Martina Smíšková 1979 SKP Sever Ústí nad Labem 9.09% 3:30 1 23 97 40% 100% 3.03% 0%
4. Sára Allertová 1999 SKP Sever Ústí nad Labem 0:2 0 1 6 0% 0% 0%
5. Monika Hanušová 1972 SKP Sever Ústí nad Labem
6. Karina Vašinová 1977 SKP Sever Ústí nad Labem
7. Martina Romanová 1994 SKP Sever Ústí nad Labem 5.26% 1:18 1 11 58 50% 0% 0%
8. Iva Čečotka Meidlová 1993 SKP Sever Ústí nad Labem 48.57% 17:18 4 63 66 80.95% 100% 10.53% 0%
9. Kristýna Kacálková 2003 SKP Sever Ústí nad Labem 25% 2:6 1 10 20 66.67% 100% 0% 0%

TT Moravský Krumlov A

SKP Sever Ústí nad Labem

1. kolo / Extraliga žen / 03.09.2021 / 18:06 /

SKST Vlašim A

SKP Sever Ústí nad Labem

2. kolo / Extraliga žen / 04.09.2021 / 13:01 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín A

4. kolo / Extraliga žen / 18.09.2021 / 15:03 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín B

3. kolo / Extraliga žen / 19.09.2021 / 10:10 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SVS Hradec Králové A

5. kolo / Extraliga žen / 03.10.2021 / 10:10 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SK Dobré A

6. kolo / Extraliga žen / 16.10.2021 / 11:11 /

MSK Břeclav A

SKP Sever Ústí nad Labem

7. kolo / Extraliga žen / 22.10.2021 / 18:06 /

SKST PLUS Hodonín C

SKP Sever Ústí nad Labem

8. kolo / Extraliga žen / 23.10.2021 / 14:02 /

SKP Sever Ústí nad Labem

TJ Ostrava KST

10. kolo / Extraliga žen / 30.10.2021 / 10:10 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST Charvát Havířov

10. kolo / Extraliga žen / 30.10.2021 / 17:05 /

SKP Sever Ústí nad Labem

MH stolní tenis Ostrava

9. kolo / Extraliga žen / 31.10.2021 / 10:10 /

SF SKK El Niňo Praha

SKP Sever Ústí nad Labem

11. kolo / Extraliga žen / 12.11.2021 / 18:06 /

SK Dobré A

SKP Sever Ústí nad Labem

13. kolo / Extraliga žen / 15.01.2022 / 12:12 /

SVS Hradec Králové A

SKP Sever Ústí nad Labem

12. kolo / Extraliga žen / 16.01.2022 / 09:09 /

SKP Sever Ústí nad Labem

MSK Břeclav A

14. kolo / Extraliga žen / 29.01.2022 / 17:05 /

TJ Ostrava KST

SKP Sever Ústí nad Labem

17. kolo / Extraliga žen / 12.02.2022 / 10:10 /

MH stolní tenis Ostrava

SKP Sever Ústí nad Labem

16. kolo / Extraliga žen / 12.02.2022 / 15:03 /

SKST Charvát Havířov

SKP Sever Ústí nad Labem

17. kolo / Extraliga žen / 13.02.2022 / 10:10 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST Vlašim A

19. kolo / Extraliga žen / 26.02.2022 / 15:03 /

SKP Sever Ústí nad Labem

TT Moravský Krumlov A

18. kolo / Extraliga žen / 27.02.2022 / 10:10 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SF SKK El Niňo Praha

20. kolo / Extraliga žen / 05.03.2022 / 10:10 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín C

15. kolo / Extraliga žen / 05.03.2022 / 16:04 /

SKST PLUS Hodonín B

SKP Sever Ústí nad Labem

21. kolo / Extraliga žen / 12.03.2022 / 09:09 /

SKST PLUS Hodonín A

SKP Sever Ústí nad Labem

22. kolo / Extraliga žen / 12.03.2022 / 11:11 /

SKST PLUS Hodonín C

SKP Sever Ústí nad Labem

1/2/1. kolo / Kvalifikace o extraligu žen / 09.04.2022 / 12:12 /