KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / pá 01.10 2021 / Začátek: 18:00

6:0

Asistent rozhodčího: Jan Holáň , Michal Makovický , Josef Záviška

Vyhrané sady: 17:0 / Vyhrané míčky: 193:78

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Bernadett Bálint
Daša Šinkarová
  • 11
  • 17
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 15
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Ekaterina Chernyavskaya
Karolína Novohradská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Nikita Petrovová
Lucie Masopustová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Ekaterina Chernyavskaya
Daša Šinkarová
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Bernadett Bálint
Lucie Masopustová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Nikita Petrovová
Karolína Novohradská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Ekaterina Chernyavskaya
Lucie Masopustová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Nikita Petrovová
Daša Šinkarová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Bernadett Bálint
Karolína Novohradská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK Břeclav A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 14.01.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 5 30:2 15
2. SKST Charvát Havířov 5 30:13 15
3. TT Moravský Krumlov A 5 29:9 14
4. SKST PLUS Hodonín B 6 29:18 14
5. SK Dobré A 6 31:22 13
6. SVS Hradec Králové A 6 30:22 13
7. MSK Břeclav A 6 21:29 10
8. SKST Vlašim A 5 22:19 10
9. MH stolní tenis Ostrava 5 17:23 9
10. SF SKK El Niňo Praha 5 13:26 9
11. TJ Ostrava KST 5 16:24 7
12. SKST PLUS Hodonín C 6 3:36 6
13. SKP Sever Ústí nad Labem 5 2:30 5