KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / so 23.10 2021 / Začátek: 12:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Roman Šlechta / Asistent rozhodčího: Zdeněk Ševc , František Koďousek

Vyhrané sady: 18:3 / Vyhrané míčky: 226:143

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Eliška Koďousková
Rebeka Žižkovská
  • 11
  • 9
  • 8
  • 11
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 3
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Zdena Blašková
Eliška Novotná
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Konstantina Paridi
Veronika Kmeťová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Zdena Blašková
Rebeka Žižkovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 9
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Eliška Koďousková
Veronika Kmeťová
  • 8
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 8
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Konstantina Paridi
Eliška Novotná
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Zdena Blašková
Veronika Kmeťová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Konstantina Paridi
Rebeka Žižkovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Eliška Koďousková
Eliška Novotná
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín B

SK Dobré A

Extraliga žen / 29.01.2022 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 9 54:6 27
2. TT Moravský Krumlov A 9 52:21 25
3. SK Dobré A 9 44:28 20
4. SKST Charvát Havířov 8 38:28 20
5. SVS Hradec Králové A 9 44:36 20
6. MSK Břeclav A 9 39:34 19
7. SKST PLUS Hodonín B 9 35:36 17
8. TJ Ostrava KST 8 33:32 15
9. MH stolní tenis Ostrava 8 28:37 14
10. SKST Vlašim A 9 29:43 14
11. SF SKK El Niňo Praha 8 25:43 13
12. SKST PLUS Hodonín C 9 15:51 12
13. SKP Sever Ústí nad Labem 8 7:48 8