KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / pá 29.10 2021 / Začátek: 18:00

6:0

Asistent rozhodčího: Zdeněk Ševc , Josef Sedloň , Jan Tomanec

Vyhrané sady: 18:3 / Vyhrané míčky: 222:152

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Eliška Koďousková
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Vendula Šichanová
Karolína Šprtová
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 7
  • 9
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Konstantina Paridi
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 7
  • 15
  • 0
  • 7
  • 5
  • 11
  • 13
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Vendula Šichanová
Anežka Ilčíková
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 9
  • 2
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Eliška Koďousková
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Konstantina Paridi
Karolína Šprtová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Vendula Šichanová
Klára Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Konstantina Paridi
Anežka Ilčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Eliška Koďousková
Karolína Šprtová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín C

SK Dobré A

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 10 60:8 30
2. TT Moravský Krumlov A 10 58:21 28
3. SK Dobré A 10 50:28 23
4. SKST Charvát Havířov 9 44:30 23
5. SVS Hradec Králové A 10 50:38 23
6. MSK Břeclav A 10 41:40 20
7. TJ Ostrava KST 9 39:34 18
8. SKST PLUS Hodonín B 10 35:42 18
9. MH stolní tenis Ostrava 9 34:37 17
10. SF SKK El Niňo Praha 10 29:55 15
11. SKST Vlašim A 10 31:49 15
12. SKST PLUS Hodonín C 10 15:57 13
13. SKP Sever Ústí nad Labem 9 7:54 9