KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / pá 03.09 2021 / Začátek: 18:00

6:0

Asistent rozhodčího: Martin Fučík , Josef Záviška , Michal Makovický

Vyhrané sady: 18:1 / Vyhrané míčky: 207:126

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Ekaterina Chernyavskaya
Karolína Vysocká
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Nikita Petrovová
Martina Nováková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 3
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Bernadett Bálint
Kristýna Kacálková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Eliška Šedová
Karolína Vysocká
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Ekaterina Chernyavskaya
Kristýna Kacálková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Bernadett Bálint
Martina Nováková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Eliška Šedová
Kristýna Kacálková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Bernadett Bálint
Karolína Vysocká
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Ekaterina Chernyavskaya
Martina Nováková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKP Sever Ústí nad Labem

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.02.2022 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SK Dobré A 2 10:8 4
2. SKST PLUS Hodonín A 1 6:0 3
3. TT Moravský Krumlov A 1 6:0 3
4. SKST Charvát Havířov 1 6:4 3
5. MH stolní tenis Ostrava 1 6:4 3
6. SF SKK El Niňo Praha 1 6:4 3
7. SKST PLUS Hodonín B 1 6:4 3
8. SVS Hradec Králové A 1 4:6 1
9. TJ Ostrava KST 1 2:6 1
10. MSK Břeclav A 1 4:6 1
11. SKST Vlašim A 1 4:6 1
12. SKP Sever Ústí nad Labem 1 0:6 1
13. SKST PLUS Hodonín C 1 0:6 1