KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / so 15.01 2022 / Začátek: 17:00

6:0

Asistent rozhodčího: Petra Vavřinová , Aleš Toman , Tomáš Kindl

Vyhrané sady: 18:4 / Vyhrané míčky: 238:171

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Rebeka Žižkovská
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 9
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Tamara Tomanová
Eliška Novotná
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 1
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Ema Labošová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 10
  • 7
  • 13
  • 11
  • 6
  • 12
  • 11
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Tamara Tomanová
Rebeka Žižkovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Veronika Kmeťová
  • 8
  • 11
  • 15
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 13
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Ema Labošová
Eliška Novotná
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Tamara Tomanová
Veronika Kmeťová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Ema Labošová
Rebeka Žižkovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Eliška Novotná
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín B

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 17.10.2021 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 15 89:19 44
2. TT Moravský Krumlov A 14 78:31 38
3. SKST Charvát Havířov 14 69:46 35
4. SK Dobré A 14 74:40 35
5. SVS Hradec Králové A 14 72:49 33
6. MH stolní tenis Ostrava 14 61:54 29
7. MSK Břeclav A 14 56:56 28
8. TJ Ostrava KST 14 62:53 28
9. SKST PLUS Hodonín B 15 41:69 25
10. SF SKK El Niňo Praha 14 43:73 21
11. SKST Vlašim A 14 45:67 21
12. SKST PLUS Hodonín C 14 19:81 17
13. SKP Sever Ústí nad Labem 14 13:84 14