KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

ŽIVĚ

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / pá 28.01 2022 / Začátek: 18:00

3:6

Vrchní rozhodčí: Zdeněk Jirásek / Asistent rozhodčího: Kristýna Pěnkavová , Monika Jírová

Vyhrané sady: 17:22 / Vyhrané míčky: 351:369

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Aneta Bošinová
Gabriela Štěpánová
  • 8
  • 8
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Matějovská
Magdaléna Ščibraniová
  • 10
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 5
  • 9
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Veronika Poláková
Klára Hrabicová
  • 11
  • 12
  • 5
  • 5
  • 7
  • 3
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Anna Matějovská
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 11
  • 4
  • 10
  • 6
  • 5
  • 8
  • 11
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Aneta Bošinová
Klára Hrabicová
  • 11
  • 8
  • 6
  • 12
  • 9
  • 4
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Veronika Poláková
Magdaléna Ščibraniová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Anna Matějovská
Klára Hrabicová
  • 1
  • 11
  • 9
  • 8
  • 0
  • 11
  • 2
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Veronika Poláková
Gabriela Štěpánová
  • 4
  • 20
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 18
  • 11
  • 9
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Aneta Bošinová
Magdaléna Ščibraniová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 5
  • 0
  • 9
  • 13
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 16 95:21 47
2. TT Moravský Krumlov A 15 84:32 41
3. SKST Charvát Havířov 15 75:49 38
4. SK Dobré A 15 76:46 36
5. SVS Hradec Králové A 15 78:49 36
6. MH stolní tenis Ostrava 15 67:55 32
7. MSK Břeclav A 15 62:57 31
8. TJ Ostrava KST 15 63:59 29
9. SKST PLUS Hodonín B 16 41:75 26
10. SF SKK El Niňo Praha 15 49:73 24
11. SKST Vlašim A 16 49:79 23
12. SKST PLUS Hodonín C 15 19:87 18
13. SKP Sever Ústí nad Labem 15 14:90 15