KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / so 12.02 2022 / Začátek: 10:00

6:3

Asistent rozhodčího: Jana Hranická , Dana Járová , Tomáš Lysek

Vyhrané sady: 12:11 / Vyhrané míčky: 224:218

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristýna Mikulcová
Monika Němečková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Jana Vašendová
Helena Sommerová
  • 6
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 15
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Barbora Kapounová
Monika Němečková
  • 8
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 9
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Kristýna Mikulcová
Helena Sommerová
  • 1
  • 11
  • 5
  • 11
  • 9
  • 11
  • 7
  • 11
  • 5
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Barbora Kapounová
Helena Sommerová
  • 14
  • 6
  • 14
  • 8
  • 0
  • 16
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Jana Vašendová
Monika Němečková
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:3

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 30.10.2021 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 19 113:31 56
2. TT Moravský Krumlov A 19 106:45 51
3. SKST Charvát Havířov 18 91:57 45
4. SK Dobré A 18 94:51 45
5. SVS Hradec Králové A 18 94:55 43
6. MH stolní tenis Ostrava 18 81:66 39
7. MSK Břeclav A 18 70:72 36
8. TJ Ostrava KST 18 79:69 36
9. SF SKK El Niňo Praha 19 63:95 30
10. SKST PLUS Hodonín B 19 47:93 29
11. SKST Vlašim A 19 59:94 28
12. SKP Sever Ústí nad Labem 19 24:109 21
13. SKST PLUS Hodonín C 18 21:105 21