KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / pá 25.02 2022 / Začátek: 18:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Roman Klecker / Asistent rozhodčího: František Mikulecký

Vyhrané sady: 4:18 / Vyhrané míčky: 170:230

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Natálie Dohnálková
Daša Šinkarová
  • 4
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Kmeťová
Nikoleta Puchovanová
  • 11
  • 10
  • 11
  • 7
  • 11
  • 3
  • 12
  • 8
  • 11
  • 13

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Rebeka Žižkovská
Aneta Širučková
  • 10
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Veronika Kmeťová
Daša Šinkarová
  • 11
  • 10
  • 8
  • 11
  • 8
  • 4
  • 12
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Natálie Dohnálková
Aneta Širučková
  • 5
  • 5
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Rebeka Žižkovská
Nikoleta Puchovanová
  • 3
  • 14
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 16
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Veronika Kmeťová
Aneta Širučková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Rebeka Žižkovská
Daša Šinkarová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Natálie Dohnálková
Nikoleta Puchovanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK Břeclav A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 20.09.2021 / 19:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 20 119:31 59
2. TT Moravský Krumlov A 20 112:47 54
3. SKST Charvát Havířov 19 97:60 48
4. SK Dobré A 20 100:63 47
5. SVS Hradec Králové A 19 98:61 44
6. MH stolní tenis Ostrava 19 87:70 42
7. MSK Břeclav A 19 76:72 39
8. TJ Ostrava KST 19 85:72 39
9. SF SKK El Niňo Praha 20 69:97 33
10. SKST PLUS Hodonín B 20 47:99 30
11. SKST Vlašim A 20 61:100 29
12. SKP Sever Ústí nad Labem 20 26:115 22
13. SKST PLUS Hodonín C 19 21:111 22