KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 22. kolo / so 12.03 2022 / Začátek: 11:30

6:0

Asistent rozhodčího: Jaroslav Mikeska , František Mikulecký , Václav Šural

Vyhrané sady: 18:1 / Vyhrané míčky: 213:114

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Linda Záděrová
Martina Nováková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 14
  • 0
  • 8
  • 5
  • 11
  • 12
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Markéta Ševčíková
Martina Smíšková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 4
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Natalia Partyka
Karolína Vysocká
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Markéta Ševčíková
Martina Nováková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Linda Záděrová
Karolína Vysocká
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Natalia Partyka
Martina Smíšková
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 12
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Markéta Ševčíková
Karolína Vysocká
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Natalia Partyka
Martina Nováková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Linda Záděrová
Martina Smíšková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 18.09.2021 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 24 140:39 69
2. TT Moravský Krumlov A 24 132:59 64
3. SKST Charvát Havířov 24 127:72 63
4. SK Dobré A 24 123:76 58
5. SVS Hradec Králové A 24 116:85 52
6. MSK Břeclav A 24 103:92 51
7. TJ Ostrava KST 24 111:88 51
8. MH stolní tenis Ostrava 24 103:94 49
9. SF SKK El Niňo Praha 24 83:114 41
10. SKST PLUS Hodonín B 24 60:118 37
11. SKST Vlašim A 24 73:124 33
12. SKP Sever Ústí nad Labem 24 40:136 29
13. SKST PLUS Hodonín C 24 27:141 27