KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 22. kolo / so 12.03 2022 / Začátek: 17:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Vladimír Lesník / Asistent rozhodčího: Dana Járová , Jana Hranická

Vyhrané sady: 18:7 / Vyhrané míčky: 254:185

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristýna Mikulcová
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 12
  • 0
  • 2
  • 11
  • 9
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Jana Vašendová
Karolína Šprtová
  • 8
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 4
  • 1
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Barbora Kapounová
Klára Ševčíková
  • 15
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 13
  • 4
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Jana Vašendová
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 8
  • 11
  • 7
  • 11
  • 5
  • 11
  • 4
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Kristýna Mikulcová
Klára Ševčíková
  • 2
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 9
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Barbora Kapounová
Karolína Šprtová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Jana Vašendová
Klára Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Barbora Kapounová
Anežka Ilčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kristýna Mikulcová
Karolína Šprtová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín C

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 18.09.2021 / 15:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 24 140:39 69
2. TT Moravský Krumlov A 24 132:59 64
3. SKST Charvát Havířov 24 127:72 63
4. SK Dobré A 24 123:76 58
5. SVS Hradec Králové A 24 116:85 52
6. MSK Břeclav A 24 103:92 51
7. TJ Ostrava KST 24 111:88 51
8. MH stolní tenis Ostrava 24 103:94 49
9. SF SKK El Niňo Praha 24 83:114 41
10. SKST PLUS Hodonín B 24 60:118 37
11. SKST Vlašim A 24 73:124 33
12. SKP Sever Ústí nad Labem 24 40:136 29
13. SKST PLUS Hodonín C 24 27:141 27