KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 6. kolo / ne 17.10 2021 / Začátek: 16:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Roman Klecker / Asistent rozhodčího: Vladimír Brhel , Tomáš Brhel

Vyhrané sady: 18:2 / Vyhrané míčky: 214:105

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Natalia Partyka
Klára Hrabicová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Markéta Ševčíková
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Qian Yang
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Markéta Ševčíková
Klára Hrabicová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 2
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Natalia Partyka
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 11
  • 4
  • 2
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Qian Yang
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 11
  • 1
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Markéta Ševčíková
Kristýna Štefcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Qian Yang
Klára Hrabicová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Natalia Partyka
Gabriela Štěpánová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.01.2022 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 7 42:3 21
2. TT Moravský Krumlov A 6 35:10 17
3. SK Dobré A 7 37:22 16
4. SKST Charvát Havířov 6 30:19 16
5. SVS Hradec Králové A 7 36:26 16
6. SKST PLUS Hodonín B 7 31:24 15
7. MSK Břeclav A 7 27:30 13
8. SKST Vlašim A 6 23:25 11
9. MH stolní tenis Ostrava 6 18:29 10
10. TJ Ostrava KST 6 22:26 10
11. SF SKK El Niňo Praha 6 17:32 10
12. SKST PLUS Hodonín C 7 4:42 7
13. SKP Sever Ústí nad Labem 6 2:36 6