KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

KONEC

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 27.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 28.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 01.05.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 03.05.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 03.05.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 05.05.2024 / 16:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 20. kolo / ne 27.02 2022 / Začátek: 10:00

6:0

Rozhodčí: Bohumil Skulina / Asistent rozhodčího: Karel Štrbík , Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 18:6 / Vyhrané míčky: 241:189

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Gabriela Štěpánová
Barbora Kapounová
  • 6
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 5
  • 5
  • 11
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kristýna Štefcová
Jana Vašendová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 3
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Klára Hrabicová
Kristýna Mikulcová
  • 11
  • 6
  • 9
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 6
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Kristýna Štefcová
Barbora Kapounová
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 11
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Gabriela Štěpánová
Kristýna Mikulcová
  • 5
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 7
  • 7
  • 11
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Klára Hrabicová
Jana Vašendová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Kristýna Štefcová
Kristýna Mikulcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Klára Hrabicová
Barbora Kapounová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Gabriela Štěpánová
Jana Vašendová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MH stolní tenis Ostrava

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 28.11.2021 / 10:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 22 128:37 63
2. TT Moravský Krumlov A 22 124:51 60
3. SKST Charvát Havířov 22 115:67 57
4. SK Dobré A 22 111:71 52
5. SVS Hradec Králové A 22 108:78 48
6. TJ Ostrava KST 22 100:82 46
7. MSK Břeclav A 21 88:77 45
8. MH stolní tenis Ostrava 22 93:88 45
9. SF SKK El Niňo Praha 22 75:106 37
10. SKST PLUS Hodonín B 22 53:107 34
11. SKST Vlašim A 22 69:112 31
12. SKP Sever Ústí nad Labem 22 35:125 26
13. SKST PLUS Hodonín C 21 25:123 24