KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / so 24.09 2022 / Začátek: 14:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Aleš Toman / Rozhodčí: Michal Henžel / Asistent rozhodčího: Kristýna Bajgerová

Vyhrané sady: 20:6 / Vyhrané míčky: 273:178

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tamara Tomanová
Nikoleta Puchovanová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Nikita Petrovová
Vera Volkava
  • 11
  • 11
  • 9
  • 12
  • 11
  • 2
  • 6
  • 11
  • 14
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Helena Sommerová
Martina Nováková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Nikita Petrovová
Daša Šinkarová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 8
  • 11
  • 3
  • 11
  • 5
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Tamara Tomanová
Martina Nováková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Helena Sommerová
Vera Volkava
  • 7
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 12
  • 4
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Nikita Petrovová
Martina Nováková
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0
  • 0

2:0

Stav utkání po zápase: 7:0

Číslo zápasu: 8

Helena Sommerová
Daša Šinkarová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Tamara Tomanová
Vera Volkava
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 07.01.2023 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 1 6:0 3
2. TJ Ostrava KST 1 6:0 3
3. TT Moravský Krumlov 1 6:3 3
4. SVS Hradec Králové 1 6:3 3
5. SKST Charvát Havířov 1 6:4 3
6. SKST Vlašim A 1 6:3 3
7. MH stolní tenis Ostrava 1 4:6 1
8. HB Ostrov H. Brod 1 3:6 1
9. SK Dobré 1 3:6 1
10. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1 0:6 1
11. SKST PLUS Hodonín B 1 0:6 1
12. SF SKK El Niňo Praha 1 3:6 1