KONEC

SK Dobré

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 22.09.2023 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

NH Ostrava

Extraliga mužů / 22.09.2023 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 22.09.2023 / 18:00

KONEC

KT Praha

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.09.2023 / 18:00

KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.09.2023 / 10:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 27.09.2023 / 17:00

KONEC

SK Dobré

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 27.09.2023 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 28.09.2023 / 17:00

KONEC

SKST Chodov

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 28.09.2023 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 28.09.2023 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 29.09.2023 / 17:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 29.09.2023 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 29.09.2023 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 29.09.2023 / 18:00

KONEC

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 29.09.2023 / 18:00

KONEC

SKST Liberec

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.09.2023 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.09.2023 / 10:00

0:6
KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 30.09.2023 / 15:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.10.2023 / 14:00

KONEC

MK Řeznovice

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.10.2023 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 05.10.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 06.10.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 06.10.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 06.10.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 07.10.2023 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 08.10.2023 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

SKST Chodov

Extraliga mužů / 12.10.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.10.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 13.10.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

NH Ostrava

Extraliga mužů / 13.10.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 13.10.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

SKST Liberec

Extraliga mužů / 13.10.2023 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 14.10.2023 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 14.10.2023 / 13:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 15.10.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 15.10.2023 / 15:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 12. kolo / so 07.01 2023 / Začátek: 17:00

5:5

Vrchní rozhodčí: František Mikulecký / Rozhodčí: Milan Jašek / Asistent rozhodčího: Linda Ivanová

Vyhrané sady: 15:19 / Vyhrané míčky: 255:324

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Linda Ratajská
Nikita Petrovová
  • 2
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Ying-Chen Chen
Helena Sommerová
  • 8
  • 5
  • 11
  • 15
  • 12
  • 11
  • 11
  • 7
  • 13
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Nikoleta Puchovanová
Tamara Tomanová
  • 4
  • 3
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Ying-Chen Chen
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Linda Ratajská
Tamara Tomanová
  • 1
  • 1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Nikoleta Puchovanová
Helena Sommerová
  • 7
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Ying-Chen Chen
Tamara Tomanová
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 5
  • 8
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Nikoleta Puchovanová
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Linda Ratajská
Helena Sommerová
  • 4
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Ying-Chen Chen Daša Šinkarová
Tamara Tomanová Helena Sommerová
  • 6
  • 11
  • 13
  • 12
  • 0
  • 11
  • 6
  • 11
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 24.09.2022 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 12 71:16 35
2. TJ Ostrava KST 12 66:34 32
3. MH stolní tenis Ostrava 12 58:37 29
4. TT Moravský Krumlov 12 58:44 28
5. SVS Hradec Králové 12 54:44 25
6. SK Dobré 12 56:52 25
7. SKST Charvát Havířov 12 52:49 25
8. HB Ostrov H. Brod 12 42:53 21
9. SKST Vlašim A 12 43:62 19
10. SKST PLUS Hodonín B 12 39:62 19
11. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 12 34:63 18
12. SF SKK El Niňo Praha 12 15:72 12