KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / pá 21.10 2022 / Začátek: 17:00

3:6

Rozhodčí: Vladimír Kulich / Asistent rozhodčího: Jitka Vyvadilová , Helena Březáková

Vyhrané sady: 11:22 / Vyhrané míčky: 284:335

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Rozínková
Michaela Keroušová
  • 6
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Iva Čečotka Meidlová
Anna Matějovská
  • 11
  • 7
  • 5
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 6
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Monika Němečková
Veronika Poláková
  • 7
  • 10
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Iva Čečotka Meidlová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 4
  • 9
  • 9
  • 0
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Kateřina Rozínková
Veronika Poláková
  • 7
  • 7
  • 11
  • 6
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Monika Němečková
Anna Matějovská
  • 13
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 15
  • 9
  • 8
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Iva Čečotka Meidlová
Veronika Poláková
  • 7
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Monika Němečková
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 8
  • 13
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Kateřina Rozínková
Anna Matějovská
  • 4
  • 11
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

SKST Vlašim A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 06.01.2023 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 1 6:0 3
2. TJ Ostrava KST 1 6:0 3
3. TT Moravský Krumlov 1 6:3 3
4. SVS Hradec Králové 1 6:3 3
5. SKST Charvát Havířov 1 6:4 3
6. SKST Vlašim A 1 6:3 3
7. MH stolní tenis Ostrava 1 4:6 1
8. HB Ostrov H. Brod 1 3:6 1
9. SK Dobré 1 3:6 1
10. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1 0:6 1
11. SKST PLUS Hodonín B 1 0:6 1
12. SF SKK El Niňo Praha 1 3:6 1