KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 12. kolo / pá 06.01 2023 / Začátek: 18:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Luboš Pěnkava / Asistent rozhodčího: Kristýna Pěnkavová , Olga Fantová

Vyhrané sady: 21:15 / Vyhrané míčky: 356:325

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michaela Keroušová
Iva Čečotka Meidlová
  • 11
  • 10
  • 7
  • 11
  • 12
  • 7
  • 12
  • 11
  • 8
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Monika Němečková
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 10
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Anna Matějovská
Hanka Kodetová
  • 11
  • 4
  • 9
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Iva Čečotka Meidlová
  • 7
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 11
  • 5
  • 6
  • 12
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Michaela Keroušová
Hanka Kodetová
  • 11
  • 5
  • 13
  • 8
  • 10
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Anna Matějovská
Monika Němečková
  • 14
  • 8
  • 11
  • 7
  • 11
  • 12
  • 11
  • 4
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Hanka Kodetová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 7
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Anna Matějovská
Iva Čečotka Meidlová
  • 11
  • 6
  • 11
  • 5
  • 11
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 3

3:2

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Michaela Keroušová
Monika Němečková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 21.10.2022 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 12 71:16 35
2. TJ Ostrava KST 12 66:34 32
3. MH stolní tenis Ostrava 12 58:37 29
4. TT Moravský Krumlov 12 58:44 28
5. SVS Hradec Králové 12 54:44 25
6. SK Dobré 12 56:52 25
7. SKST Charvát Havířov 12 52:49 25
8. HB Ostrov H. Brod 12 42:53 21
9. SKST Vlašim A 12 43:62 19
10. SKST PLUS Hodonín B 12 39:62 19
11. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 12 34:63 18
12. SF SKK El Niňo Praha 12 15:72 12