KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / so 15.10 2022 / Začátek: 14:00

6:2

Asistent rozhodčího: Kristýna Bajgerová , Petra Vavřinová , Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 19:8 / Vyhrané míčky: 277:216

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Helena Sommerová
Kateřina Rozínková
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Nikita Petrovová
Monika Němečková
  • 12
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Tamara Tomanová
Hanka Kodetová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Nikita Petrovová
Kateřina Rozínková
  • 13
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Helena Sommerová
Hanka Kodetová
  • 7
  • 11
  • 6
  • 9
  • 0
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Tamara Tomanová
Monika Němečková
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 7
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Nikita Petrovová
Hanka Kodetová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 11
  • 6
  • 7
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Tamara Tomanová
Kateřina Rozínková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Helena Sommerová
Monika Němečková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 4 24:2 12
2. TJ Ostrava KST 4 23:8 11
3. SKST Charvát Havířov 4 20:16 10
4. MH stolní tenis Ostrava 4 21:17 9
5. HB Ostrov H. Brod 4 18:16 8
6. SK Dobré 4 17:20 7
7. SVS Hradec Králové 4 16:20 7
8. SKST Vlašim A 4 16:20 7
9. TT Moravský Krumlov 4 14:20 7
10. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 4 14:21 7
11. SKST PLUS Hodonín B 4 13:20 7
12. SF SKK El Niňo Praha 4 8:24 4