KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

KONEC

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 03.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / so 04.02 2023 / Začátek: 10:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Menger / Asistent rozhodčího: Helena Březáková , Zbyněk Špaček

Vyhrané sady: 0:18 / Vyhrané míčky: 100:200

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jitka Vyvadilová
Tamara Tomanová
  • 2
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Iva Čečotka Meidlová
Helena Sommerová
  • 6
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Kateřina Rozínková
Nikita Petrovová
  • 3
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Iva Čečotka Meidlová
Tamara Tomanová
  • 9
  • 10
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Jitka Vyvadilová
Nikita Petrovová
  • 3
  • 10
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Kateřina Rozínková
Helena Sommerová
  • 3
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Iva Čečotka Meidlová
Nikita Petrovová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Kateřina Rozínková
Tamara Tomanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Jitka Vyvadilová
Helena Sommerová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 15.10.2022 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 15 89:22 44
2. TJ Ostrava KST 15 84:36 41
3. TT Moravský Krumlov 15 72:54 35
4. MH stolní tenis Ostrava 15 70:54 33
5. HB Ostrov H. Brod 15 60:59 30
6. SVS Hradec Králové 15 63:61 29
7. SK Dobré 15 65:69 29
8. SKST Charvát Havířov 15 58:66 29
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 15 52:69 27
10. SKST Vlašim A 15 52:77 24
11. SKST PLUS Hodonín B 15 50:75 24
12. SF SKK El Niňo Praha 15 17:90 15