KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 03.04.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

ŽIVĚ

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / so 15.10 2022 / Začátek: 17:00

6:4

Asistent rozhodčího: Linda Ivanová , Jaroslav Hýbner , František Mikulecký

Vyhrané sady: 19:20 / Vyhrané míčky: 359:368

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Daša Šinkarová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Nikoleta Puchovanová
Anna Matějovská
  • 10
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Monika Vybíralová
Veronika Poláková
  • 11
  • 8
  • 9
  • 5
  • 0
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Nikoleta Puchovanová
Michaela Keroušová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 9
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Daša Šinkarová
Veronika Poláková
  • 14
  • 11
  • 6
  • 8
  • 11
  • 12
  • 7
  • 11
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Monika Vybíralová
Anna Matějovská
  • 8
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 5
  • 7
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Nikoleta Puchovanová
Veronika Poláková
  • 10
  • 3
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Monika Vybíralová
Michaela Keroušová
  • 8
  • 1
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Daša Šinkarová
Anna Matějovská
  • 11
  • 12
  • 9
  • 8
  • 11
  • 6
  • 10
  • 11
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Nikoleta Puchovanová Daša Šinkarová
Michaela Keroušová Anna Matějovská
  • 13
  • 12
  • 8
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 04.02.2023 / 12:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 4 24:2 12
2. TJ Ostrava KST 4 23:8 11
3. SKST Charvát Havířov 4 20:16 10
4. MH stolní tenis Ostrava 4 21:17 9
5. HB Ostrov H. Brod 4 18:16 8
6. SK Dobré 4 17:20 7
7. SVS Hradec Králové 4 16:20 7
8. SKST Vlašim A 4 16:20 7
9. TT Moravský Krumlov 4 14:20 7
10. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 4 14:21 7
11. SKST PLUS Hodonín B 4 13:20 7
12. SF SKK El Niňo Praha 4 8:24 4