KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 17.02.2024 / 10:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 17.02.2024 / 14:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 18.02.2024 / 14:00

KONEC

MK Řeznovice

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.02.2024 / 16:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 23.02.2024 / 17:00

6:2
KONEC

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 17:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 25.02.2024 / 10:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2024 / 16:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové PROFIRISK

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 02.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.03.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.03.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 06.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.03.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 08.03.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / so 04.02 2023 / Začátek: 12:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Luboš Pěnkava / Asistent rozhodčího: Monika Jírová , Olga Fantová

Vyhrané sady: 6:20 / Vyhrané míčky: 203:267

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michaela Keroušová
Monika Vybíralová
  • 4
  • 7
  • 12
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 10
  • 3
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Matějovská
Nikoleta Puchovanová
  • 9
  • 11
  • 9
  • 5
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Anna Holejšovská
Ying-Chen Chen
  • 6
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Anna Matějovská
Monika Vybíralová
  • 6
  • 7
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 6
  • 8
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Michaela Keroušová
Ying-Chen Chen
  • 9
  • 11
  • 10
  • 6
  • 0
  • 11
  • 7
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Anna Holejšovská
Nikoleta Puchovanová
  • 7
  • 11
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Anna Matějovská
Ying-Chen Chen
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0

0:2

Stav utkání po zápase: 0:7

Číslo zápasu: 8

Anna Holejšovská
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Michaela Keroušová
Nikoleta Puchovanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 15 89:22 44
2. TJ Ostrava KST 15 84:36 41
3. TT Moravský Krumlov 15 72:54 35
4. MH stolní tenis Ostrava 15 70:54 33
5. HB Ostrov H. Brod 15 60:59 30
6. SVS Hradec Králové 15 63:61 29
7. SK Dobré 15 65:69 29
8. SKST Charvát Havířov 15 58:66 29
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 15 52:69 27
10. SKST Vlašim A 15 52:77 24
11. SKST PLUS Hodonín B 15 50:75 24
12. SF SKK El Niňo Praha 15 17:90 15