KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / ne 16.10 2022 / Začátek: 10:00

6:2

Asistent rozhodčího: Petra Vavřinová , Kristýna Bajgerová , Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 21:9 / Vyhrané míčky: 294:229

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Nikita Petrovová
Michaela Keroušová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 7
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Helena Sommerová
Anna Matějovská
  • 6
  • 7
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Tamara Tomanová
Veronika Poláková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 3
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Helena Sommerová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Nikita Petrovová
Veronika Poláková
  • 7
  • 7
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Tamara Tomanová
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0
  • 6
  • 1
  • 12
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Helena Sommerová
Veronika Poláková
  • 12
  • 9
  • 12
  • 11
  • 0
  • 10
  • 11
  • 10
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Tamara Tomanová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Nikita Petrovová
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 3
  • 7
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:2

další vzájemná utkání

SKST Vlašim A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 5 30:2 15
2. TJ Ostrava KST 5 29:10 14
3. MH stolní tenis Ostrava 5 27:19 12
4. SKST Charvát Havířov 5 24:22 11
5. SK Dobré 5 23:24 10
6. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 5 20:22 10
7. TT Moravský Krumlov 5 19:25 9
8. HB Ostrov H. Brod 5 18:22 9
9. SKST PLUS Hodonín B 5 18:25 9
10. SVS Hradec Králové 5 18:26 8
11. SKST Vlašim A 5 18:26 8
12. SF SKK El Niňo Praha 5 9:30 5