KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / pá 03.02 2023 / Začátek: 18:00

1:6

Vrchní rozhodčí: Luboš Pěnkava / Asistent rozhodčího: Olga Fantová , Monika Jírová

Vyhrané sady: 3:22 / Vyhrané míčky: 165:268

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michaela Keroušová
Tamara Tomanová
  • 4
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Matějovská
Helena Sommerová
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 9
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Anna Holejšovská
Nikita Petrovová
  • 3
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Anna Matějovská
Tamara Tomanová
  • 3
  • 3
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Michaela Keroušová
Nikita Petrovová
  • 9
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Anna Holejšovská
Helena Sommerová
  • 9
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Anna Matějovská
Nikita Petrovová
  • 9
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Anna Holejšovská
Tamara Tomanová
  • 6
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Michaela Keroušová
Helena Sommerová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 16.10.2022 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 16 95:25 47
2. TJ Ostrava KST 16 90:37 44
3. TT Moravský Krumlov 16 78:56 38
4. MH stolní tenis Ostrava 16 75:59 35
5. SKST Charvát Havířov 16 64:70 32
6. SVS Hradec Králové 16 68:66 31
7. HB Ostrov H. Brod 16 63:65 31
8. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 16 58:72 30
9. SK Dobré 16 69:75 30
10. SKST Vlašim A 16 53:83 25
11. SKST PLUS Hodonín B 16 52:81 25
12. SF SKK El Niňo Praha 16 20:96 16