KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 6. kolo / so 29.10 2022 / Začátek: 17:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Radomír Vavrečka / Asistent rozhodčího: Dana Járová , Jana Hranická

Vyhrané sady: 22:6 / Vyhrané míčky: 293:213

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jana Vašendová
Monika Pařízková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kristýna Mikulcová
Simona Holubová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Barbora Kapounová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 12
  • 14
  • 0
  • 0
  • 3
  • 10
  • 12
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Kristýna Mikulcová
Monika Pařízková
  • 11
  • 12
  • 6
  • 6
  • 10
  • 6
  • 10
  • 11
  • 11
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Jana Vašendová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Barbora Kapounová
Simona Holubová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Kristýna Mikulcová
Veronika Kmeťová
  • 9
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Barbora Kapounová
Monika Pařízková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Jana Vašendová
Simona Holubová
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0
  • 0

2:0

Stav utkání po zápase: 7:2

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín B

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 18.02.2023 / 12:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 6 36:5 18
2. TJ Ostrava KST 6 35:13 17
3. MH stolní tenis Ostrava 6 33:21 15
4. SK Dobré 6 29:28 13
5. HB Ostrov H. Brod 6 24:24 12
6. SKST Charvát Havířov 6 27:28 12
7. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 6 22:28 11
8. SVS Hradec Králové 6 24:26 11
9. TT Moravský Krumlov 6 22:31 10
10. SKST PLUS Hodonín B 6 20:31 10
11. SKST Vlašim A 6 22:32 9
12. SF SKK El Niňo Praha 6 9:36 6