KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / so 18.02 2023 / Začátek: 12:00

1:6

Rozhodčí: Václav Šural / Asistent rozhodčího: Klára Ševčíková , Erik Kvapil

Vyhrané sady: 4:22 / Vyhrané míčky: 199:291

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Veronika Kmeťová
Barbora Kapounová
  • 14
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0
  • 16
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Monika Pařízková
Jana Vašendová
  • 10
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Simona Holubová
Kristýna Mikulcová
  • 4
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Monika Pařízková
Barbora Kapounová
  • 7
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Veronika Kmeťová
Kristýna Mikulcová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0
  • 8
  • 9
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Simona Holubová
Jana Vašendová
  • 5
  • 17
  • 10
  • 5
  • 0
  • 11
  • 15
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Monika Pařízková
Kristýna Mikulcová
  • 8
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Simona Holubová
Barbora Kapounová
  • 8
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Veronika Kmeťová
Jana Vašendová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 29.10.2022 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 17 101:26 50
2. TJ Ostrava KST 17 93:43 45
3. TT Moravský Krumlov 17 84:59 41
4. MH stolní tenis Ostrava 17 81:60 38
5. SVS Hradec Králové 17 74:66 34
6. SK Dobré 17 75:77 33
7. HB Ostrov H. Brod 17 68:70 33
8. SKST Charvát Havířov 17 65:76 33
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 17 63:77 32
10. SKST Vlašim A 17 55:89 26
11. SKST PLUS Hodonín B 17 53:87 26
12. SF SKK El Niňo Praha 17 20:102 17