KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / ne 27.11 2022 / Začátek: 10:30

6:0

Asistent rozhodčího: Dana Járová , Jana Hranická , Petr Novák

Vyhrané sady: 18:5 / Vyhrané míčky: 243:148

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristýna Mikulcová
Kateřina Rozínková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Barbora Kapounová
Marharyta Saltanovska
  • 10
  • 9
  • 11
  • 12
  • 11
  • 12
  • 11
  • 5
  • 10
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Jana Vašendová
Iva Čečotka Meidlová
  • 7
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 7
  • 6
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Barbora Kapounová
Kateřina Rozínková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Kristýna Mikulcová
Iva Čečotka Meidlová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 2
  • 11
  • 8
  • 2
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Jana Vašendová
Marharyta Saltanovska
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 1
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Barbora Kapounová
Iva Čečotka Meidlová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Jana Vašendová
Kateřina Rozínková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kristýna Mikulcová
Marharyta Saltanovska
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 26.02.2023 / 09:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 11 65:16 32
2. TJ Ostrava KST 11 61:29 30
3. MH stolní tenis Ostrava 11 52:37 26
4. TT Moravský Krumlov 11 52:41 25
5. SKST Charvát Havířov 11 52:43 24
6. SVS Hradec Králové 11 49:39 23
7. SK Dobré 11 51:47 23
8. HB Ostrov H. Brod 11 39:47 20
9. SKST PLUS Hodonín B 11 39:56 18
10. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 11 29:58 16
11. SKST Vlašim A 11 37:60 16
12. SF SKK El Niňo Praha 11 13:66 11