KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 20. kolo / ne 26.02 2023 / Začátek: 09:30

0:6

Asistent rozhodčího: Zbyněk Špaček , Jitka Vyvadilová , Helena Březáková

Vyhrané sady: 4:20 / Vyhrané míčky: 184:244

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Rozínková
Barbora Kapounová
  • 2
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Hanka Kodetová
Jana Vašendová
  • 11
  • 8
  • 6
  • 11
  • 10
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Iva Čečotka Meidlová
Kristýna Mikulcová
  • 8
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Hanka Kodetová
Barbora Kapounová
  • 7
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Kateřina Rozínková
Kristýna Mikulcová
  • 6
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Iva Čečotka Meidlová
Jana Vašendová
  • 6
  • 9
  • 11
  • 10
  • 0
  • 11
  • 11
  • 3
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Hanka Kodetová
Kristýna Mikulcová
  • 11
  • 8
  • 10
  • 0
  • 0
  • 4
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

1:2

Stav utkání po zápase: 0:7

Číslo zápasu: 8

Iva Čečotka Meidlová
Barbora Kapounová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kateřina Rozínková
Jana Vašendová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MH stolní tenis Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín 20 119:30 59
2. TJ Ostrava KST 20 106:51 52
3. TT Moravský Krumlov 20 102:66 50
4. MH stolní tenis Ostrava 20 94:71 44
5. SKST Charvát Havířov 20 82:83 41
6. SVS Hradec Králové 20 85:78 40
7. HB Ostrov H. Brod 20 81:82 39
8. SK Dobré 20 85:93 38
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 20 74:89 37
10. SKST Vlašim A 20 66:105 31
11. SKST PLUS Hodonín B 20 55:105 29
12. SF SKK El Niňo Praha 20 24:120 20