KONEC

SK Dobré

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 17.11.2023 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 17.11.2023 / 18:00

KONEC

SVS Hradec Králové PROFIRISK

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 18.11.2023 / 10:00

KONEC

SKST Vlašim A

MK Řeznovice

Extraliga žen / 18.11.2023 / 10:00

KONEC

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 18.11.2023 / 10:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 19.11.2023 / 11:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 19.11.2023 / 14:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 19.11.2023 / 14:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 21.11.2023 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 22.11.2023 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 24.11.2023 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 25.11.2023 / 18:00

KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 26.11.2023 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Liberec

Extraliga mužů / 06.12.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SKST Liberec

Extraliga mužů / 07.12.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 08.12.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 08.12.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

KT Praha

Extraliga mužů / 08.12.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 08.12.2023 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / ne 19.11 2023 / Začátek: 11:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Pavel Jamný / Asistent rozhodčího: Erik Kvapil , Vladimír Brhel

Vyhrané sady: 18:4 / Vyhrané míčky: 234:167

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Natalia Partyka
Helena Sommerová
  • 12
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 10
  • 8
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Markéta Ševčíková
Eliška Stramová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Min Hyung Jee
Tamara Tomanová
  • 11
  • 8
  • 12
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 10
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Markéta Ševčíková
Helena Sommerová
  • 11
  • 11
  • 6
  • 14
  • 0
  • 9
  • 3
  • 11
  • 12
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Natalia Partyka
Tamara Tomanová
  • 6
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 5
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Karin Grofová
Eliška Stramová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Markéta Ševčíková
Tamara Tomanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Karin Grofová
Helena Sommerová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Natalia Partyka
Eliška Stramová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 10 60:27 30
2. SKST PLUS Hodonín A 10 55:29 26
3. SKST Charvát Havířov 10 52:37 24
4. TT Moravský Krumlov 10 51:43 23
5. TJ Ostrava KST 10 46:35 21
6. SK Dobré 10 48:43 21
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 10 39:47 18
8. MK Řeznovice 10 41:52 16
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 10 37:50 16
10. SKST Vlašim A 10 18:56 13
11. MH stolní tenis Ostrava 10 30:58 12