KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / so 16.03 2024 / Začátek: 13:00

4:6

Rozhodčí: Tomáš Kindl / Asistent rozhodčího: Dušan Koláček , Pavel Schneider

Vyhrané sady: 14:23 / Vyhrané míčky: 306:381

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Tamara Tomanová
Karin Grofová
  • 7
  • 12
  • 13
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 11
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Elen Galetková
Natalia Partyka
  • 1
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Nikita Petrovová
Anna Klempererová
  • 12
  • 6
  • 11
  • 15
  • 0
  • 10
  • 11
  • 8
  • 13
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Elen Galetková
Karin Grofová
  • 1
  • 3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Tamara Tomanová
Anna Klempererová
  • 13
  • 5
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 12
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Nikita Petrovová
Natalia Partyka
  • 6
  • 5
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Elen Galetková
Anna Klempererová
  • 5
  • 1
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Nikita Petrovová
Markéta Ševčíková
  • 9
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 11
  • 2
  • 9
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Tamara Tomanová
Natalia Partyka
  • 8
  • 13
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 15
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Tamara Tomanová Nikita Petrovová
Karin Grofová Natalia Partyka
  • 15
  • 7
  • 9
  • 10
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

SKST PLUS Hodonín A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 19.11.2023 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 20 116:53 57
2. SKST PLUS Hodonín A 20 115:46 56
3. SKST Charvát Havířov 20 95:74 45
4. TJ Ostrava KST 20 94:80 41
5. SK Dobré 20 92:89 41
6. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 20 87:86 40
7. TT Moravský Krumlov 20 84:95 39
8. MK Řeznovice 20 88:92 38
9. SVS Hradec Králové PROFIRISK 20 79:94 36
10. MH stolní tenis Ostrava 20 54:113 24
11. SKST Vlašim A 20 34:116 23