KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / so 18.11 2023 / Začátek: 10:00

2:6

Rozhodčí: Zdeněk Jirásek / Asistent rozhodčího: Monika Jírová , Olga Fantová

Vyhrané sady: 12:20 / Vyhrané míčky: 269:319

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Anna Matějovská
Eliška Šedová
  • 11
  • 7
  • 6
  • 11
  • 13
  • 9
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Anna Holejšovská
Rebeka Žižkovská
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 7
  • 1
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Monika Němečková
Kaushani Nath
  • 4
  • 9
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Anna Holejšovská
Eliška Šedová
  • 12
  • 9
  • 14
  • 7
  • 3
  • 10
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Anna Matějovská
Kaushani Nath
  • 5
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Monika Němečková
Rebeka Žižkovská
  • 7
  • 11
  • 7
  • 7
  • 0
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Anna Holejšovská
Kaushani Nath
  • 4
  • 8
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Monika Němečková
Eliška Šedová
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 10
  • 13
  • 9
  • 11
  • 4
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Anna Matějovská
Rebeka Žižkovská
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

1:0

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

MK Řeznovice

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 09.03.2024 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 9 54:23 27
2. SKST PLUS Hodonín A 9 49:29 23
3. SKST Charvát Havířov 9 46:36 21
4. TJ Ostrava KST 9 46:29 20
5. SK Dobré 9 43:38 19
6. TT Moravský Krumlov 8 41:36 19
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 9 38:41 17
8. MK Řeznovice 9 36:47 14
9. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 9 31:48 13
10. SKST Vlašim A 9 17:50 12
11. MH stolní tenis Ostrava 9 28:52 11