KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 03.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / so 09.03 2024 / Začátek: 18:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Ivan Juroška / Asistent rozhodčího: Jindřich Bíla , Michal Makovický

Vyhrané sady: 23:8 / Vyhrané míčky: 320:227

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Ekaterina Chernyavskaya
Anna Matějovská
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 11
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Eliška Šedová
Michaela Keroušová
  • 8
  • 11
  • 3
  • 11
  • 8
  • 11
  • 6
  • 11
  • 6
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Yi-Ching Chu
Laura Maršíčková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 3
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Eliška Šedová
Anna Matějovská
  • 8
  • 10
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Ekaterina Chernyavskaya
Laura Maršíčková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Yi-Ching Chu
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 5
  • 8
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Eliška Šedová
Laura Maršíčková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Yi-Ching Chu
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 6
  • 13
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Ekaterina Chernyavskaya
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 6
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:2

další vzájemná utkání

SKST Vlašim A

MK Řeznovice

Extraliga žen / 18.11.2023 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 19 110:53 54
2. SKST PLUS Hodonín A 19 109:42 53
3. SKST Charvát Havířov 19 89:72 42
4. TJ Ostrava KST 19 90:74 40
5. SK Dobré 19 89:83 40
6. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 19 81:84 37
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 19 77:88 35
8. MK Řeznovice 19 82:89 35
9. TT Moravský Krumlov 18 78:85 35
10. MH stolní tenis Ostrava 19 52:107 23
11. SKST Vlašim A 19 30:110 22