KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / so 22.09 2012 / Začátek: 15:00

2:6

Vyhrané sady: 7:18 / Vyhrané míčky: 152:247

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Klára Špačková
Ganna Gaponova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Heda Eisnerová
Svatava Janků
  • 12
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 10
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Petra Prášilová
Vivien Éllö
  • 11
  • 5
  • 6
  • 10
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Heda Eisnerová
Ganna Gaponova
  • 5
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Klára Špačková
Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Petra Prášilová
Svatava Janků
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 1
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Heda Eisnerová
Vivien Éllö
  • 1
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Petra Prášilová
Ganna Gaponova
  • 3
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Klára Špačková
Svatava Janků
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK ČP Břeclav A Gumotex

TTC Litoměřice A

Extraliga žen / 05.01.2013 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 1 6:0 3
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 1 6:2 3
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 1 6:0 3
4. BSK Malenovice A 1 6:2 3
5. Spartak Hluk A MP Dream 1 6:3 3
6. SK Dobré A 1 0:6 1
7. SKST Dubňany A 1 0:6 1
8. Baník Havířov A 1 2:6 1
9. SKST Vlašim A 1 3:6 1
10. TTC Litoměřice A 1 2:6 1