KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / so 05.01 2013 / Začátek: 16:00

6:2

Vyhrané sady: 22:9 / Vyhrané míčky: 311:226

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Ganna Gaponova
Heda Eisnerová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Stanislava Slezáková
Klára Špačková
  • 6
  • 11
  • 10
  • 12
  • 12
  • 11
  • 8
  • 12
  • 10
  • 14

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Katsiaryna Baravok
Petra Prášilová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Stanislava Slezáková
Heda Eisnerová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 6
  • 11
  • 9
  • 6
  • 11
  • 11
  • 13

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Ganna Gaponova
Petra Prášilová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 2
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Katsiaryna Baravok
Klára Špačková
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 4
  • 4
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Vivien Éllö
Petra Prášilová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Katsiaryna Baravok
Heda Eisnerová
  • 4
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 5
  • 2
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Ganna Gaponova
Klára Špačková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TTC Litoměřice A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 22.09.2012 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 10 59:8 29
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 10 58:27 28
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 10 54:14 27
4. SK Dobré A 10 39:32 22
5. Spartak Hluk A MP Dream 10 41:38 21
6. BSK Malenovice A 10 39:45 18
7. SKST Dubňany A 10 23:49 16
8. SKST Vlašim A 10 30:51 14
9. Baník Havířov A 10 24:57 13
10. TTC Litoměřice A 10 12:58 12