KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 6. kolo / pá 26.10 2012 / Začátek: 18:00

6:2

Vyhrané sady: 19:12 / Vyhrané míčky: 296:255

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Stanislava Slezáková
Aneta Konečná
  • 6
  • 11
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Ganna Gaponova
Olesia Stakhova
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 3
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Vivien Éllö
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 6
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Ganna Gaponova
Aneta Konečná
  • 11
  • 11
  • 9
  • 15
  • 0
  • 9
  • 8
  • 11
  • 13
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Stanislava Slezáková
Daniela Vítovcová
  • 7
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Vivien Éllö
Olesia Stakhova
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 6
  • 6
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Ganna Gaponova
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Vivien Éllö
Aneta Konečná
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 11
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Veronika Tušlová
Olesia Stakhova
  • 11
  • 5
  • 5
  • 3
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SK Dobré A

MSK ČP Břeclav A Gumotex

Extraliga žen / 08.02.2013 / 16:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 5 30:2 15
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 5 30:11 15
3. SK Dobré A 6 26:19 14
4. SK Frýdlant nad Ostravicí A 5 25:7 13
5. Spartak Hluk A MP Dream 5 22:17 11
6. SKST Dubňany A 5 15:22 9
7. SKST Vlašim A 6 19:33 8
8. Baník Havířov A 6 16:34 8
9. TTC Litoměřice A 6 9:34 8
10. BSK Malenovice A 5 13:26 7