KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / pá 08.02 2013 / Začátek: 16:30

2:6

Vyhrané sady: 12:21 / Vyhrané míčky: 289:320

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Hana Hlávková
Vivien Éllö
  • 11
  • 8
  • 4
  • 7
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Olesia Stakhova
Veronika Tušlová
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 10
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Aneta Konečná
Ganna Gaponova
  • 7
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Olesia Stakhova
Vivien Éllö
  • 11
  • 9
  • 11
  • 8
  • 10
  • 5
  • 11
  • 7
  • 11
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Hana Hlávková
Ganna Gaponova
  • 2
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Aneta Konečná
Veronika Tušlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Olesia Stakhova
Ganna Gaponova
  • 8
  • 5
  • 11
  • 10
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Aneta Konečná
Vivien Éllö
  • 8
  • 13
  • 11
  • 10
  • 7
  • 11
  • 11
  • 7
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Hana Hlávková
Veronika Tušlová
  • 10
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:7

Číslo zápasu: 10

Olesia Stakhova Aneta Konečná
Ganna Gaponova Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK ČP Břeclav A Gumotex

SK Dobré A

Extraliga žen / 26.10.2012 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 14 83:12 41
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 14 82:30 40
3. SK Frýdlant nad Ostravicí A 14 74:29 37
4. SK Dobré A 15 62:52 32
5. Spartak Hluk A MP Dream 14 59:51 31
6. BSK Malenovice A 14 54:63 25
7. SKST Dubňany A 14 38:62 24
8. Baník Havířov A 15 42:78 22
9. SKST Vlašim A 15 35:81 19
10. TTC Litoměřice A 15 17:88 17