KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / so 17.11 2012 / Začátek: 10:00

1:6

Vyhrané sady: 10:18 / Vyhrané míčky: 259:285

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Petra Pintová
Martina Romanová
  • 11
  • 5
  • 14
  • 9
  • 8
  • 6
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Mária Kraželová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 8
  • 9
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Alexandra Pelcmanová
Aneta Širučková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9
  • 10
  • 9
  • 8
  • 11
  • 11
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Mária Kraželová
Martina Romanová
  • 11
  • 10
  • 8
  • 11
  • 7
  • 8
  • 12
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Petra Pintová
Aneta Širučková
  • 10
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Alexandra Pelcmanová
Monika Vybíralová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Renata Pavlicová
Aneta Širučková
  • 5
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Alexandra Pelcmanová
Martina Romanová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Petra Pintová
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Spartak Hluk A MP Dream

SKST Dubňany A

Extraliga žen / 09.03.2013 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 6 35:7 17
2. MSK ČP Břeclav A Gumotex 6 35:16 17
3. SK Dobré A 7 32:19 17
4. SK Frýdlant nad Ostravicí A 6 31:7 16
5. Spartak Hluk A MP Dream 6 28:18 14
6. SKST Dubňany A 6 16:28 10
7. BSK Malenovice A 6 19:28 10
8. SKST Vlašim A 7 21:39 9
9. Baník Havířov A 7 16:40 9
10. TTC Litoměřice A 7 9:40 9